لطفا صبر کنید ...

ایمپلنت فک پایین در بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

فک پایین برای ایمپلنت دندان بسیار مناسب است، در این قسمت رسیدن به زیبایی مطلوب آسان‌تر است و امکان کشیدن هم‌زمان دندان‌ها و کاشت ایمپلنت در این فک در یک روز وجود دارد. ازاین‌رو بسیاری از افراد مشتاق انجام این روش می‌باشند، در فک پایینی بازسازی استخوان با موفقیت بیشتری همراه است و این روش می‌تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که کهولت سن دارند.

دلیل قرارگیری ایمپلنت فک پایین در بخش قدامی

در قسمت پشتی فک، عصب alveolar که حساسیت را در لب پایین ایجاد می‌کند، به استخوان می‌رسد، درصورتی‌ که بیش‌تر عصب‌های قدامی به لب می‌رسند، ایمپلنت‌هایی که قرار است در فک پایینی جای بگیرند در درون استخوان جای گذاری می‌شوند، عصب آلوئولار از قسمت میانه فک به داخل استخوان می‌رود این عصب باعث بروز احساس (ایجاد حس) در لب پایین می‌شود، آسیب به این عصب آزاردهنده است و باید از آن جلوگیری و اجتناب شود. درصورتی‌که دندانی از دست برود نیروی وارده از دندان به استخوان از بین رفته و درنتیجه استخوان تحلیل می‌رود، به همین دلیل مهم‌ترین دلیل استفاده از ایمپلنت و برنامه‌ریزی برای قرار دادن ایمپلنت همین مورد است. در محدوده جلویی فک، عصب از استخوان خارج‌شده و وارد لب‌ها می‌شود همچنین در محدوده‌ی پشتی فک، عصب به استخوان فک وارد می‌شود. اگر استخوان تحلیل برود، این عصب بیشتر به سمت سطح فک متمایل می‌شود درنتیجه فاصله این عصب از استخوان فک تا بافت نرم لثه بسیار کاهش می‌یابد. به همین دلیل جهت جلوگیری از تحلیل لثه و جبران بی‌دندانی، همچنین برای افرادی که در هر دو فک یا یکی از فک‌های پایین یا بالا دندان‌های خود را ازدست‌داده‌اند، بهترین گزینه انتخابی کاشت دندان با ایمپلنت هست، زیرا همان‌طور که گفته شد ایمپلنت از تحلیل استخوان جلوگیری می‌کند و محافظی برای استخوان فک است.

Source: authoritydental


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما