رضایت بیمار ارتودنسی – قسمت دوم

آزاده قربانی - رضایت بیمار ارتودنسی

ارتودنسی تازه های دندانپزشکی

رضایت بیمار ارتودنسی – قسمت دوم

ارسال شده توسط dentalcenter

سلام عرض می‌کنم خدمت همه‌ی شما همراهان برنامه‌ی استیج، همان‌طور که صحبت کردیم در جلسات گذشته قرار شد که ما هر سری با یک مراجعه‌کننده پشت این دوربین بیاییم و شما را از پروسه‌ی درمانی و این که چه گذشت از زمانی که ویزیتشان را انجام دادند تا زمانی که درمانشان به اتمام رسیده این که اصلا چه درمانی را با مجموعه ما شروع کردند؟ آیا رضایتمندی دارند یا خیر؟ خدا را شکر تعداد رضایتمندی‌هایی که از ما دارند بالا است ما این قول را به شما دادیم که چند وقت یک‌بار بیاییم و راجع به یک موضوع درمانی با یک مراجعه‌کننده خوبمان با شما صحبت کنیم و شما را هم در جریان این پروسه درمانی قرار دهیم. در ادامه رضایت بیمار ارتودنسی را در کلینیک مدرن می‌شنویم.

رضایت بیمار ارتودنسی از کلینیک مدرن

امروز میزبان آقای میانرودیان هستیم با اینکه فرزندشان سن خیلی کمی دارد به کلینیک ما مراجعه کردند و درمانی را با ما شروع کردند از ایشان می‌خواهم که خودشان را معرفی کنند و از اینکه چطور با ما آشنا شدند و بقیه پروسه‌ها را خدمت شما شرح دهند.

سلام عرض می‌کنم خدمت شما خانم دکتر من حدود 2، 3 ماه است که پروسه‌ی درمانی ایلیا را شروع کردیم با توجه به این که دندان‌هایش نامرتب بود و نیاز به ارتودنسی داشت. ما چند کلینیک را مد نظر قرار گرفتیم برای درمان ایلیا و به این نتیجه رسیدیم که باید حتما ایلیا را تحت درمان قرار دهیم با توجه به این که مشاوره از چند متخصص گرفته بودیم هم از لحاظ هزینه و هم به ما گفتند چون سنش کم است زودتر به نتیجه می‌رسد هم از لحاظ درمان که ما کلینیک شما را انتخاب کردیم و با توجه به پیگیری‌هایی که پرسنل شما داشتند و خیلی راضی بودیم تا اینجا و امیدوارم در مدت حدود 1 سال که در خدمت شما هستیم این پروسه انجام شود. هر سوالی است من در خدمت شما هستم.

ایلیا یکی از کوچک‌ترین مراجعه‌کنندگان کلینیک ما است و اینکه خانواده‌ی ایلیا به ما اعتماد کردند با این که سن ایلیا کم است و واقعا بخواهم بهترین درمان را برایشان انجام دهم، نه برای خانواده‌ی ایلیا بلکه برای تک‌تک عزیزانی که فرزندانشان نیاز به درمانی دارند، دوست دارند بهترین جا را انتخاب کنند. از اینکه خانواده‌ی ایلیا به ما اعتماد کردند و ما را انتخاب کردند دوست دارم ریزتر توضیح دهید و اگر پیامی دارید برای خانواده‌هایی که شاید هنوز دنبال جایی هستند که به آن اعتماد کنند در هر درمانی از کوچک‌ترین درمان‌هایی که زمان کمی می‌برد تا طولانی‌مدت ترین درمان‌هایی که قرار است انجام دهند چطور اعتماد کنند. آن گزینه‌هایی که شما ملاک قرار دادید و اعتماد کردید دوست دارم مخاطبان هم بدانند.

خانواده‌ها قبل از اینکه بخواهند برای درمان جایی را انتخاب کنند، در آن کلینیک و خدماتی که باید ارائه شود تحقیق می‌کنند. کلینیک شما کلینیک بسیار خوبی است. مدرن و تمیز است. پرسنل خوبی دارد. به همه‌ی خانواده‌ها این توصیه را می‌کنم که حتما قبل از این که مشکلات بیشتری برای فرزندانشان بوجود بیاید حتما از یک متخصص مشاوره بگیرند و بعد درمان را شروع کنند. ما که به این نتیجه رسیدیم و تا الان خدا را شکر خیلی راضی هستیم. ایلیا شما صحبتی داری در زمینه اینکه با کلینیک ما آشنا شدی و درمان خود را انجام دادی آیا اذیت شدی در دوره‌ی درمانت؟ نه اذیت نشدم.

ایلیا تازه درمانش را با ما شروع کرده و امیدوارم این رضایتی که تا اینجای کار با ما داشتند تا انتهای کار هم داشته باشند و بتوانیم یک خدمت خیلی خوب را به ایلیا و خانواده‌ی ایلیا که مارا انتخاب کردند داشته باشیم. همیشه جای ارتقاء وجود دارد این که اطمینان شما جلب شده باعث افتخار ما است و اینکه تا انتها با هم هستیم اگر پیشنهادی دارید برای اینکه ما سطح اطمینان را بالا ببریم یا اگر تا به اینجای کار مشکلی داشتید لطف کنید خیلی صادقانه بفرمایید تا ما بتوانیم آن را ارتقاء دهیم.

من واقعا تا اینجایی که در خدمتتان بودیم هیچ مشکلی نداشتیم و راضی هستیم امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند و تا زمانی که ایلیا درمانش تمام شود ما بتوانیم آن رضایت را داشته باشیم. درمان ارتودنسی درمانی است که نیاز به زمان طولانی دارد چه در سنین پایین و چه در سنین بالا و یک همکاری دو طرفه بین خانواده‌ها و کلینیک‌ها دارد. از آنجایی که زمان طولانی است ما مراجعه‌کنندگان را مثل خانواده خود میدانیم و موظف هستیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. از شما خواهش می‌کنم اگر در صدد این هستید که بخواهید درمان را شروع کنید نسبت به صحبت‌هایی که در جلسات گذشته زیر نظر متخصصین انجام شد. ابتدا ویزیت‌های اولیه را انجام دهید، طرح درمان را مشخص کنید و نگذارید این زمانی که برای همه طلایی است از دست برود. اگر برای پروسه‌ی ارتودنسی باشد آن‌هایی که سن پایینی دارند حتما ویزیت تخصصی را انجام دهند و اگر قرار است درمان ارتودنسی انجام دهند بهترین تایم را متخصصین اعلام کنند و آن تایم سپری نشود و ما آن تایم را از دست ندهیم. امیدوارم همه‌ی شما عزیزان بهترین درمان را داشته باشید با یک انتخاب صحیح. امیدوارم کلینیک مدرن بتواند رضایت تک‌تک شما عزیزان را جلب کند.

تهیه شده در گروه مدرن رضایت بیمار ارتودنسی

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *