لطفا صبر کنید ...

دندان شکسته|چگونه در زمان کرونا مانع بدتر شدن دندان شکسته خود شویم؟

-1-760x6301-1.jpg

دلایل ایجاد شکستگی دندان :

دندان شکسته میتواند به دلایل مختلفی از قبیل : زمین خوردن ، حوادث ورزشی و یا حتی تصادف ایجاد شود . معمولا فرسودگی و یا سائیدگی که در اثر پوسیدگی دندان است و یا گاز گرفتن خوراکی های خیلی سفت از دیگر علل ایجاد است . شکستگی دندان میتواند به صورت خیلی جزئی مانند یک لب پریدگی باشد و یا به صورت خیلی شدید باشد که همچنین میتواند باعث آسیب های دیگری نیز شود که باید حتما درمان گردد .

چه کارهایی را در خانه انجام دهیم تا پوسیدگی و شکستگی دندان بدتر نشود ؟

با رعایت دقیق بهداشت مانند مسواک زدن بعد از هر وعده غذایی و تمیز نگه داشتن ناحیه ای که دچار شکستگی شده و یا سوراخی در آن ایجاد شده تا غذا و یا باکتری روی آن ناحیه ننشیند و باعث تشدید پوسیدگی نشود میتوانیم مانع از بدتر شدن شکستگی شویم .

دندان شکسته
دندان شکسته

درمان دندان های شکسته :

با توجه به شدت و نوع آسیب دیدگی طرح درمان ارائه میشود .اگر با توجه به رعایت بهداشت ، درد و یا علائم عفونت را در دندان خود حس کردید شما میتوانید با مشاوران کلینیک مدرن تماس بگیرید و مشکل دندان خودتان را مطرح کنید تا مشاوران ما با توجه به علائم عفونت و نوع دردی که دارید بهترین درمان را برای شما در نظر بگیرند .

جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک نمایید .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما