لطفا صبر کنید ...

تکنولوژی پیشرفته CBCT در کاشت ایمپلنت دندان

dental-implant-min.jpg

تکنولوژی پیشرفته در کاشت ایمپلنت امکان مکان‌یابی دقیق ایمپلنت را فراهم می‌کند و زمان کار کوتاه‌تر می‌شود و درد پس از جراحی کمتر و نتایج ظاهری خیره‌کننده‌تر خواهد بود.

تکنولوژی پیشرفته در کاشت ایمپلنت

در کاشت دندان نیاز است با تکنولوژی‌های جدید کاشت ایمپلنت آشنا شوید.

CBCT: سی بی سی تی تنها چند ثانیه طول می‌کشد تا سر را اسکن کند و نتیجه این خواهد بود که نماهای نامحدودی از دندان‌ها، استخوان و حتی بخش عصب را نشان داده و امکان برنامه‌ریزی دقیق درمانی فراهم می‌شود.

تکنولوژی در کاشت ایمپلنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن
cbct-کلینیک دندان پزشکی مدرن


DEXIS DIGITAL INTRA ORAL ERAY: توانایی دیدن ظرافت‌ها با استفاده از رادیوگرافی دیجیتال برای تشخیص و درمان بسیار مهم است، با استفاده از تکنولوژی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، تصاویر بسیار دقیق و واضحی را ارائه می‌دهد. این دستگاه از انحرافات تابشی جلوگیری کرده و درنتیجه مانع تابش بیش‌ازحد اشعه می‌شود.

COREC OMNICAM: این دوربین برای ضبط ویدئو رنگی و کامل، از حفره دهان استفاده می‌شود، همان‌طور که دوربین دردهان ( بر روی دندان) حرکت می‌کند، یک عکس فانتزی با رنگ کامل و با وضوح‌بالا نمایش داده می‌شود و این تصویر تفاوت‌های بافت نرم، آمالگام و طلا و… را نشان می‌دهد.

راهنمای ایمپلنت دندان GUIDE SMILE: این سیستم به ما این اجازه را می‌دهد تا یک فرآیند کاشت کامل را برنامه‌ریزی کنیم، داده‌های جامع جمع‌آوری‌شده از اسکن مخروطی سه‌بعدی، برای جراحی بدون هیچ حدس و گمان استفاده می‌شود که در این صورت ایمنی و دقت روش بسیار بالا می‌رود.

SIRO LASER: به‌جای استفاده از یک چاقوی جراحی برای انجام جراحی‌هایی که نیاز به برش دارند می‌توان از یک لیزر استفاده کرد که عمل برش را دقیق‌تر و سریع‌تر و بدون برش اضافه سایر نواحی به انجام می‌رساند.

تکنولوژی در کاشت ایمپلنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن
SIRO LASER-تکنولوژی در کاشت ایمپلنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن


ابزار تست ایمپلنت (PERIO TEST): این تکنولوژی جهت تست ایمپلنت کاشته شده استفاده می‌شود. کارایی آن به این صورت است که از طریق امواج الکترومغناطیسی تولیدشده و از طریق امواج الکترونیکی کنترل می‌شود. این یک نمونه پیشرفت برای روش‌های قدیمی (ضربه-ضربه) است که برای تعیین پایداری دندان طبیعی به کار می‌رود.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما