لطفا صبر کنید ...

-8.jpg

بیمارانی که ایمپلنتهایشان انجام شده و منتظر انجام پروتز هستند و بیمارانی که بعد از انجام ایمپلنت و روکش به مشکل برخوردند ؛ به عنوان مثال افرادی که بعد از جراحی نگران افتادن هیلینگ ( پیچی که روی لثه قرار میگیرد ) دندان هایشان هستند که جای هیچ نگرانی نیست چون میتوان هیلینگ را مجدد جایگزین کرد و با ویزیت و بررسی شرایط موجود بهترین طرح درمان را بکار برد .

بیمارانی که روکش را تحویل گرفتند اما مشکل افتادن روکش ، لقی و یا آبسه و تورم کنار روکش و یا حتی درد را دارند ، از آنجاییکه ایمپلنت یک درمان تخصصی است و از قطعات مختلفی تشکیل شده و ممکن است شما آگاهی لازم را نداشته باشید این مسئله میتواند برایتان نگران کننده باشد که شما میتوانید از طریق تماس با مشاوران کلینیک مدرن و توضیح شرایط بوجود آمده به نگرانی های خودتان پایان دهید تا مشاوران ما بهترین طرح درمان خانگی را به شما پیشنهاد بدهند .

ملاک های ایمپلنت خوب چیست ؟

در واقع تنها برند ایمپلنت و یا جراح در اجرای یک ایمپلنت خوب کافی نیستند بلکه عوامل متعددی در ایجاد یک ایمپلنت خوب تاثیرگذارند . مجموعه کلینیک دندانپزشکی مدرن با دارا بودن آخرین تکنولوژی روز دنیا درمان ایمپلنت دیجیتال را بصورت ایمپلنت یکروزه انجام میدهد و با دارا بودن لابراتوار تخصصی و گروه حرفه ای متخصصان پروتز سعی بر هموار کردن و کوتاه کردن زمان ایمپلنت با بهترین نتیجه را دارد .

بیمارانی که میخواهند برای ایمپلنت و جراحی اقدام کنند ولی در شرایط فعلی نگران رفت و آمد هستند ؛ شما میتوانید عکس OPG و CBCT خودتان را برای مجموعه ما ارسال کنید تا دندانپزشکان ما به شما مشاوره های لازم را بدهند و یا حتی در صورت نیاز برای شما ویزیت اولیه را به صورت حضوری تجویز کنند و یا بصورت آنلاین پاسخگوی شما هستند .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما