کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت
کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت

ایمپلنت

کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت

ارسال شده توسط dentalcenter

کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت

ایمپلنت دندان تاریخچه طولانی و موفقیت‌آمیز در جایگزینی دندان ازدست‌رفته دارد. چند دهه است که جراحان دندانپزشک، ایمپلنت‌های دندان را جایگزین کرده و نتایج مثبتی را کسب کرده‌اند، پیشرفت‌های جدید در فناوری دندانپزشکی باعث به وجود آمدن نتایج مثبت شده که این نتایج، درمان‌های دندانپزشکی را از خوب به عالی تبدیل کرده است، یکی از این تکنولوژی‌های جدید در این حوزه، کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت است.

عملکرد کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت

سیستم navident تکنولوژی هدایتگر و همه‌کاره است. که خدمت بزرگی به بیماران و ما پزشکان ارائه کرده است.استفاده از این تکنولوژی به شما برتری می‌دهد.نویدنت در حال تغییر دندانپزشکی ایمپلنت می‌باشد. این تکنولوژی مشابه با سیستم‌های عصبی بدن می‌باشد.  این سیستم اجازه می‌دهد که جراحی با اطمینان خاطر با حداقل ریسک وگاهی بدون برش لثه انجام می‌شود.

ایمپلنت‌ های دندانی انقلابی را در دندانپزشکی به‌ وسیله‌ی جایگزینی دندان ازدست‌ رفته که بسیار شبیه دندان طبیعی است ایجاد کرده‌اند. ایمپلنت تنها جایگزین دندان طبیعی است که نبود ریشه را نیز جبران می‌کند، زیرا در سایر افرادی که دندان از دست‌رفته دارند تنها قسمتی از دندان که نمایان است جانشین می‌شود.
درصورتی‌ که اتصال ایمپلنت به استخوان وجود نداشته باشد، در این صورت برای جایگزینی از دندان‌های مجاور جهت پشتیبانی استفاده می‌شود، که معمولا باعث آسیب به دندان‌های مجاور می‌شود، پایه‌های ایمپلنت در استخوان فک قرار می‌گیرند، این سیستم جایگزین ریشه دندان طبیعی می‌شود که کاربردهایی برای افرادی که یک‌دندان، تعدادی دندان و یا همه دندان‌های خود را ازدست‌داده‌اند خواهند داشت.

درصورتی‌که ایمپلنت در محل درستی قرار بگیرد، می‌تواند هم ازلحاظ زیبایی و هم عملکرد رضایت کافی را ایجاد کند، و طول عمر بالایی داشته باشد، مطالعات نشان داده که وقتی ایمپلنت در مکان سه‌بعدی مناسبی قرارگرفته باشد نتیجه کاشت ایمپلنت ازلحاظ عملکرد و زیبایی قابل‌قبول خواهد بود . کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت  در سه مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول از فک بیمار تصویر سی‌تی‌اسکن گرفته می‌شود. و فایل ان به نرم‌افزار نویدنت ارسال می‌گردد.در مرحله دوم امکان نشانه‌گذاری دقیق وجود دارد. در مرحله سوم دقت قرارگیری وسایل بررسی می‌گردد و جراحی انجام می‌شود.

تکنولوژی پیشرفته نویدنت

هدف از تکنولوژی نویدنت این است که روش‌هایموجود   جراحی دندان قابل پیش‌بینی تر و کارآمدتر باشد. قابل پیش‌بینی بودن به این معنی است که در این روش میزان موفقیت بهبود می‌یابد و خطرات کمتری متوجه جراحی‌شده و نتایج از قبل قابل حدس زدن است.کارآمدتر، به این معنی است که هیچ‌کس تمایل ندارد زمان زیادی در دندانپزشکی صرف کند.روش جراحی کارآمد باعث کم شدن درد پس از جراحی و بهبود سریع‌تر می‌شود.

جراحی ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن
جراحی ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن

تکنولوژی دندانپزشکی جهت دستیابی به موفقیت مطلوب:

با استفاده از تکنولوژی‌های جدید مثل سیستم‌های هدایتگر جدید، دقیق‌ترین محل قرارگیری ایمپلنت در دسترس قرارگرفته و مطالعات نشان داده قرارگیری ایمپلنت به‌وسیله این تکنولوژی از قرارگیری ایمپلنت به‌صورت دستی توسط جراح دقیق‌تر است.

مزایای کاشت ایمپلنت با تکنولوژی نویدنت:

  • مدت‌زمان رفت‌وآمد به دندانپزشکی کوتاه می‌شود.
  • برش محل جراحی کاهش می‌یابد.
  • درد وتورم پس از جراحی کم می‌شود.
  • ترمیم سریع‌تر اتفاق می‌افتد.
  • نرخ موفقیت طولانی‌مدت می‌شود.
  • افزایش بازدهی و انعطاف‌پذیری را شاهد هستیم .
  • رضایت و بازخورد مثبت بیماران افزایش میابد.
  • سازگاری با هر فرایند ایمپلنت را در پیش رو خواهیم داشت.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *