رضایت مندی بیمار ارتودنسی کلینیک دندانپزشکی مدرن

کلینیک دندانپزشکی مدرن رضایت مندی بیماران رضایت مندی بیمار ارتودنسی کلینیک دندانپزشکی مدرن
رضایت مندی بیمار ارتودنسی

رضایت مندی بیماران

رضایت مندی بیمار ارتودنسی کلینیک دندانپزشکی مدرن

ارسال شده توسط dentalcenter

امروز در کلینیک دندان پزشکی مدرن در خدمت یکی از مراجعینی هستیم که برایشان یک سری خدمات ارائه دادیم، خدمات ارتودنسی. خوش‌آمد می‌گویم خدمتتان آقای اوکاتی. از چه طریقی با کلینیک مدرن آشنا شدید؟ از طریق اینستاگرام، مدتی بود دنبال دندانپزشکی می‌گشتم و وقت آن را نداشتم که دنبال دندانپزشکی بروم. در اینستاگرام جستجو می‌کردم که صفحه‌ی شما را دیدم و کارهایتان را دنبال کردم که موردپسند واقع شد. پیام دادم و سوال من را به‌سرعت پاسخ دادید و یک‌ وقت ویزیت برایم گذاشتید. من به کلینیک دندانپزشکی مدرن آمدم و قرارداد بستم و کار درمان خود را شروع کردم. خدا را شکر که توانستیم رضایت مندی بیمار ارتودنسی را جلب کنیم.

رضایت مندی بیمار ارتودنسی از خدمات مدرن

بابت ویزیت و مشاوره‌ی خود هزینه‌ای پرداخت کردید؟ خیر کاملا رایگان انجام شد. از درمان‌هایی که دریافت کردید ارتودنسی بوده؟ بله درسته. آقای اوکاتی هر دو ساختمان ما را تجربه کردند. دوستان عزیز همان‌طور که میدانید مجموعه‌ی ارتودنسی مدرن خیلی مجهز در یک ساختمان دیگر اختصاصا ارتودنسی کار می‌کند که آقای اوکاتی جزو عزیزانی هستند که هم در این مجموعه و هم در مجموعه ارتودنسی را تجربه کردند. آیا در درمان خود تفاوتی دیدید که در دو مجموعه؟ در درمان فرقی نداشت ولی آرامشی که در آن مجموعه بود و تا وقتی من رسیدم کار درمان من را انجام دادند. که خانم دکتر دقیق کار می‌کرد و هیچ عجله‌ای در کار ایشان ندیدم که بخواهد سریع کار را تمام کند و خیلی هم عالی بود. ممنونم آقای اوکاتی اگر بخواهید انتقادی از مجموعه ما کنید یا پیشنهادی بدهید که برای مجموعه سازنده باشد چه چیزی می‌توانید بگویید؟ انتقاد خاصی ندارم  از نظر من همه‌چیز اوکی بود. در زمان وقت دهی چطور؟ وقت دهی‌ها هم اکثرا طبق نظر من پیش رفته است زیرا کار من جوری است که نمی‌توانم صبح یا ظهر به کلینیک بیایم و نظر خودم را می‌دادم و کلینیک هم اوکی می‌کرد و من برای درمان می‌آمدم. خیلی هم عالی مرسی از این‌که مارا انتخاب کردید امیدوارم که هیچ موقع به دندانپزشکی مراجعه نکنید و اگر هم مراجعه کردید برای کارهای زیبایی باشد، در خدمت شما هسنیم.

همان‌طور که میدانید مجموعه مدرن تقریبا دو سالی است که یک سری از درمان هارا ارجاع می‌داد به خارج از مجموعه، به دلیل اینکه می‌خواستیم کیفیت کارهایی که انجام می‌دهیم انقدر دقیق و منظم باشد و این افزایش فشار و تعداد مراجعین ما زیاد شده بود که یک خورده احساس کردیم که واقعا در کلینیک گنجایش این‌همه بیمار را نداریم و از آن جایی که تقاضا خیلی زیاد بود، دوست داشتیم خدمتی ارائه دهیم و مراجعه‌کنندگان هم دوست داشتن در این کلینیک خدمات دریافت کنند و این شد که کلینیک مدرن تصمیم گرفت که ساختمان‌های مختلفی را تجهیز کند برای درمان‌های مختلف که در حال حاضر درواقع ساختمان ارتودنسی ما شروع به کار کرده است و انشاالله در آینده بسیار نزدیک بخش اطفال، بخش زیبایی و بخش اندو مانند ساختمان ارتودنسی مجزا خواهد شد و به‌صورت کاملا تخصصی با تجهیزات مخصوص هر درمان به خود همراه با پزشکان متخصص شروع به کار خواهد کرد.

از همین‌جا دعوت می‌کنم از دوستان خوبم و عزیزانی که من را می‌بینند و دوست دارند ارتودنسی انجام دهند و احساس می‌کنند هرمکانی برای ارتودنسی مناسب نباشد و درمان به‌خوبی انجام نشود و پزشک متخصص نباشد یا شاید اصلا دندان‌هایشان بی‌نظمی دارد و با هر درمانی درست نمی‌شود. اینجا ما شرایطی را داریم برای عزیزانی که می‌خواهند کامپوزیت و کارهای زیبایی انجام دهند، قبل از اینکه بخواهند کاری انجام دهند چهره‌ی خود را با آن درمان ببینند و تصمیم بگیرند انتخاب کنند که چه‌کاری را می‌خواهند انجام دهند. و ما در خدمت آن‌ها هستیم. در ارتودنسی ما انواع مختلفی داریم و مثل گذشته نیست که یک سیم و براکت باشد. خیلی تنوع دارد. از شما دعوت می‌کنم اگر دوست داشتید ویزیت و مشاوره کاملا رایگان است، پیشنهاد می‌کنم یک‌بار از خدمات کلینیک مدرن استفاده کنید. امیدوارم همواره رضایت داشته باشید و بتوانیم کمک شایانی کنیم به هرچه زیباتر شدن شما عزیزان.

یک‌بار دیگر تشکر می‌کنم از حضور شما مرسی از این‌که دعوت ما را پذیرفتید. ممنون از اینکه مارا می‌بینید به امید دیدار.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *