آموزش کامل ایمپلنت با استفاده از لیزر

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت آموزش کامل ایمپلنت با استفاده از لیزر

ایمپلنت

آموزش کامل ایمپلنت با استفاده از لیزر

ارسال شده توسط dentalcenter

همانطور که در فیلم آموزش کامل ایمپلنت مشاهده کردید. ایمپلنت‌های دندان از لحاظ گزینه‌های درمانی و همچنین از لحاظ استفاده از لیزر در دندانپزشکی بسیار پیشرفت کرده است، استفاده از لیزر در دندانپزشکی در طی 10 تا 12 سال اخیر با گسترش لیزرهای دیودی که در بافت نرم به کار می‌رود، گسترش پیدا کرد.

آموزش کاشت ایمپلنت با استفاده از لیزر

لیزرها مزایای زیادی جهت بهبود بخشیدن به مراحل قبل درمان، حین درمان و یا بعد از درمان در ایمپلنتولوژی مدرن را دارا می‌باشند. بخش کاربرد لیزر در ایمپلنتولوژی توسط روسی‌ها کشف شد، آن‌ها متوجه شدند لیزر بافت نرم در هنگام ایمپلنت دندان، در بهبود تاثیر دارد. نور از طریق لیزر منتشر می‌شود، این لیزر ممکن است در بافت اطراف انتشار یابد، منعکس شود، شکسته شود و یا جذب شود. این نور با خاصیت آنتی باکتریال توسط ایمپلنت و یا بافت اطراف جذب می‌شود، مزایای استفاده از لیزر در دندانپزشکی ایمپلنت عبارتند از:
کاهش ورم، کاهش صدمه به بافت نرم لثه، عفونت‌هایی که باعث تحلیل لثه می‌شوند، و همچنین باعث کاهش درد بعد از جراحی می‌شود.

کاشت ایمپلنت با لیزر-کلینیک دندان پزشکی مدرن
کاشت ایمپلنت با لیزر-کلینیک دندان پزشکی مدرن

آموزش کامل ایمپلنت وکاربرد لیزر

استفاده از لیزر می‌تواند به 4 بخش متفاوت تقسیم شود: قبل جراحی، حین جراحی، پس از جراحی، هنگام پروتز ، استفاده از لیزر قبل از جراحی اولین مرحله از جراحی ایمپلنت به شمار می‌رود. شامل مواردی می‌شود که عبارتند از: ضدعفونی کردن محل جراحی، ضدعفونی کردن محل کشیدن دندان، لیزر خاصیت ضد باکتریایی دارد، که باعث استریلیزاسیون محل ایمپلنت می‌شود، لیزر erbium و diode باعث تصفیه می‌شود و بافت گرانول را از محل کشیدن دندان حذف خواهد کرد. لیزرهای co2، لیزرهای غیر تماسی هستند بنابراین می‌تواند سایز نقطه‌ای را افزایش دهند، لیزرهای دی‌اکسید کربن در از بین بردن تگ‌های بافت نرم و همچنین تصفیه سطح بافت استخوانی موثرتر می‌باشند.


تهیه شده در گروه کلینیک دندانزشکی مدرن آموزش کامل ایمپلنت با استفاده از لیزر

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *