اهمیت فالوآپ در مراقبت های دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی مدرن مراقبت های دندانپزشکی اهمیت فالوآپ در مراقبت های دندانپزشکی
فالوآپ

مراقبت های دندانپزشکی

اهمیت فالوآپ در مراقبت های دندانپزشکی

ارسال شده توسط dentalcenter

یکی از اهداف بزرگ مدرن کسب رضایتمندی بیماران می باشد.

چگونه ما متوجه این رضایتمندی می شویم ؟ یکی از روش های کسب رضایتمندی مسئله فالوآپ می باشد ، برنامه ای بنام فالوآپ طراحی شده است که ما با بیمارهای قدیمی  یعنی بیمارانی که به آنها روکش داده شده در ارتباط هستیم ، پس عملا هیچ پرونده بایگانی شده ای در کلینیک مدرن نداریم و به صورت پی در پی پیگیر بیمارها هستیم ، یعنی پس از تحویل ایمپلنت ما برنامه ای را طراحی کرده ایم که اولین چکاپ دوره ای 3 ماه بعد از تحویل ، سپس 6 ماه بعد و در نهایت سالی یک بار ما با بیماران در ارتباط هستیم و ویزیت می شوند .

فالوآپ چه چیزهایی را به دنبال دارد؟

ما در درجه ی اول سلامت ایمپلنت ، روکش و لثه را بررسی می کنیم .

در مرحله ی بعد از تحویل روکش ممکن است یک سری مشکلات ایجاد شود که بیمار متوجه آن نشود ، یعنی بیمار باید از آن استفاده کند، جویدن را انجام دهد و اگر مشکلی بود می توان برای اصلاح مراجعه کرد ، جلسات فالوآپ به بیمار کمک میکند که اگر مشکلاتی بود نارضایتی خود را بیان کند تا ما بتوانیم آن ها را اصلاح کنیم .

فالوآپ
follow up | فالوآپ

در مرحله ی بعدی خیلی از بیماران اطلاعاتی در مورد مشکلات احتمالی روکش ندارند و آگاهی ندارند که باید اصلاح شود و فکر می کنند از خاصیت های طبیعی روکش میباشد مثل لق شدن پیچ ابوتمند یا انتخاب لثه و مشکلاتی از این دست . در همین جلسات فالوآپ و چکاپ های دوره ای میباشد که ما بیمار را ویزیت می کنیم و متوجه می شویم که بیمار در جریان مشکلات نبوده و می توانیم جلو شکست ایمپلنت را بگیریم .

بهترین خدمات رسانی یک مجموعه خدمت رسانی پس از فروش میباشد یعنی صرفا به این فکر نمی کنند که عرضه را به فروش برسانند ؛ آن درمان را انجام میدهند ، به فکر رضایتمندی بیماران و حل کردن مشکلات بیمار و راه های پیشرفت آن و درمان های مدرن تر هستند .

در این چکاپ های دوره ای شما به ما کمک می کنید که یک سری مشکلات را متوجه شویم ، مشکلاتی که شاید برای چندین بیمار متفاوت تکرار شده و ما با همکاران در یک گردهمایی در رابطه با آن مشکلات فکر می کنیم و راه حل هایی پیدا می کنیم که بتوانیم در آینده با درمان های مدرن تر در خدمت شما باشیم .

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *