ایمپلنت سوییسی اشترومن و معرفی مزایای آن

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت ایمپلنت سوییسی اشترومن و معرفی مزایای آن
باید دندان از دست رفته را ایمپلنت کنیم

ایمپلنت

ایمپلنت سوییسی اشترومن و معرفی مزایای آن

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت سوییسی اشترومن

ایمپلنت سوییسی اشترومن بهترین برند ایمپلنت سوئیسی و یکی از سه برند برتر ایمپلنت در سراسر جهان می باشد. اشترومن یکی از قدیمی ترین و اولین برندها در زمینه تهیه و تولید انواع ایمپلنت دندان می باشد، که در طی سالیان اخیر با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا سعی در ارائه بهترین ها به مخاطبان نموده است. قیمت این برند عمدتا بالا بوده، اما به نسبت کیفیتی که ارائه می دهد ارزشش را دارد. این برند در ایران با نام اختصاری آی تی آی (ITI) شناخته می شود. شرکت اشترومن به طور مستقیم در کشور ما نمایندگی دارد. این نوع ایمپلنت سوئیسی، قابلیت جای گذاری بین 4 تا 6 هفته را دارد و گزینه ای فوق العاده برای افرادی است که مسائل مالی برایشان دغدغه نیست.

ایمپلنت اشترومن

 

درباره برند ایمپلنت سوییسی اشترومن

مقر اصلی این برند ایمپلنت دندان، در شهر بازل در کشور سوئیس واقع شده است. گروه اشترومن، تحقیقات و توسعه، تولید و عرضه ایمپلنت های دندانی، ابزار، مواد زیستی، پروتز های دندانی، تجهیزات دندانپزشکی دیجیتال، نرم افزارها و سایر برنامه های کاربردی را در مورد انواع روش های دندانپزشکی زیبایی نظیر؛ ارتودنسی، ایمپلنت و کامپوزیت را عهده دار است. محصولات و خدمات این برند در بیش از 100 کشور جهان از طریق شبکه گسترده ای از شرکت های تابعه توزیع شده و در دسترس است.

ایمپلنت سوئیسی اشترومن

 

چرا باید ایمپلنت سوییسی اشترومن را انتخاب کنید؟

1- کیفیت و طول عمر بالا

ایمپلنت سوئیسی اشترومن یک شرکت پیشرو در زمینه ایمپلنت دندان است که اعتماد جهانی را به دست آورده است  و دلایل بسیاری وجود دارد که انتخاب این برند را به یک انتخاب عالی برای سلامت دهان و دندان شما تبدیل کرده است.

در دهه گذشته، ایمپلنت دندان در دندانپزشکی به یک روش استاندارد تبدیل شده است و انواع مختلفی ازبرندها نیز توسط شرکت های مختلف ایمپلنت در بازار ارائه می شود. اما آیا این برندها کیفیت یکسانی را ارائه می دهند و آیا در دوره ای طولانی مدت بازدهی و طول عمر یکسانی دارند؟ بیشتر بیماران از تفاوت های مهم بین برندهای ایمپلنت آگاهی ندارند. اما بد نیست بدانید که تجهیزات ایمپلنت برند اشترومن با در نظر گرفتن استانداردهای کیفیت بین المللی و با دقت بالا و تحقیقات بالینی مستند ساخته می شوند و در نوع خود نظیر ندارند.

 

2- پشتوانه ای قوی با تحقیقات علمی وسیع

موفقیت در تحقیقات، توسعه و ارائه راه حل های متفاوت، چیزی است که تیم تحقیق و توسعه اشترومن در سال های اخیر آن را بارها ثابت کرده است. اشترومن با تکیه بر پشتوانه ای قوی با تحقیقات علمی وسیع، توانسته معیاری های فنی ساخت ایمپلنت را در سراسر جهان تعیین کند. دستاوردهای علمی و فناوری اشترومن در سال های اخیر منجر به نوآوری های فراوانی در زمینه بهینه سازی مواد اولیه کاشت دندان شده است.

 

3- کیفیت بالای مواد اولیه

ایمپلنت سوئیسی اشترومن با داشتن ریشه های مهندسی قوی در سوئیس، محصولاتی با کیفیت و دقت بسیار بالا ارائه می دهد. اشترومن به عنوان یکی از مبتکر ترین برندها در ساخت مواد اولیه کاشت دندان شناخته شده است.

 

4- قابلیت اطمینان و صداقت

وقتی صحبت از قابلیت اطمینان می شود، ایمپلنت سوییسی اشترومن استانداردهای بالایی از کیفیت و یکپارچگی علمی را ارائه می کند. محصولات اشترومن در مطالعات بالینی کاملا مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است. اشترومن به عنوان یک برند معتبر، محصولاتی را به دندانپزشکان و بیماران ارائه می دهد که دارای نتایج مشخص درمانی و قابل پیش بینی با استناد به مدارک علمی می باشد.

ایمپلنت سوئیسی اشترومن

 

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *