کاشت ایمپلنت یک روزه دندان( ویدئو)

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت کاشت ایمپلنت یک روزه دندان( ویدئو)
کاشت ایمپلنت یک روزه دندان

ایمپلنت

کاشت ایمپلنت یک روزه دندان( ویدئو)

ارسال شده توسط dentalcenter

نداشتن دندان خوشحال‌کننده نیست، موضوعی ناراحت‌کننده بوده و برای بعضی افراد شرم‌آور است.در این مواقع می‌توان از ایمپلنت استفاده کرد، اما کاشت ایمپلنت دارای یک دوره طولانی‌مدت است تا شخص صاحب دندان شود، به همین دلیل کاشت ایمپلنت یک روزه دندان یک گزینه عالی برای بسیاری از متقاضیان هست.

تفاوت کاشت ایمپلنت یک روزه دندان و معمولی :

تفاوت بین ایمپلنت‌های فوری و ایمپلنت‌هایی که به روش رایج قرار داده می‌شوند، فاصله بین قرار دادن فیکسچر و روکش دندان است . در ایمپلنت یک‌روزه یا فوری، با توجه به موقعیت استخوان فک و میزان استخوان می‌توان هم‌زمان با کشیدن دندان، پایه ایمپلنت را قرار داد و میتوان در همان روز روکشی موقت به بیمار  داد و روکش اصلی را طی چند روز تحویل دهیم.
زمانی که شخصی بااستخوان تحلیل رفته تصمیم به کاشت ایمپلنت می‌گیرد، جراح پس از بررسی ابتدا باید پیوند استخوان را برای او انجام دهد. انواع پیوند استخوان در جراحی کاشت ایمپلنت برای افرادی که استخوان تحلیل رفته دارند وجود دارد؛ که استخوان از بخش‌های مختلف از بدن خود شخص تهیه می‌شود یا از پودر استخوان موجود در بازار به‌عنوان محرک برای رشد استخوان استفاده می‌شود ،تا قطر استخوان افزایش یابد.
در این صورت متقاضی پس از انجام graft یا پیوند استخوان باید مدتی را جهت افزایش قطر استخوان صرف کند، اما درروش کاشت ایمپلنت یک روزه دندان، قطر استخوان کافی بوده و جراح بلافاصله پس از قرار دادن پایه ایمپلنت یا فیکسچر، اباتمنت و درنهایت روکش را نیز قرار می‌دهد.این فرآیند با برش لثه و یا بدون برش لثه انجام می‌شود. درروش بدون برش لثه، جراحی اینگونه است که محل قرارگیری ایمپلنت گاها به وسیله راهنمای جراحی  مشخص شده و پایه ایمپلنت در آن قرار داده می شود.
ویدئوی بالا کاشت ایمپلنت در کلینیک دندانپزشکی مدرن در یک روز همزمان با کشیدن دندان را نشان می دهد.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *